Idż do treści

Postaw na aktywny początek roku

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Jeśli Twoje noworoczne postanowienia wiążą się z większą aktywnością fizyczną i zdrowym trybem życia, to właśnie masz okazję, by zacząć wcielać je w życie. Zrób pierwszy krok i już 19 stycznia weź udział w biegu „Noworoczna Piątka”.

Na potrzeby zawodów trasami dla biegaczy amatorów staną się alejki Parku im. Janusza Kusocińskiego. W ramach imprezy odbędą się trzy biegi – każdy przeznaczony dla osób w określonym wieku i o zbliżonych możliwościach kondycyjnych.


Pierwszy z nich to Bieg Dzieci, dla najmłodszych uczestników w wieku do 9 lat (dystans 500 m), drugi – Bieg Młodzieżowy w kategorii wiekowej od 10 do 16 lat (dystans 1500 m), a ostatni – Bieg Główny dla zawodników powyżej 16. roku życia (dystans 5000 m). Impreza rozpocznie się o godz. 9.45 wspólną rozgrzewką pod „Aquasferą”, a o godz. 10.00 wystartuje pierwszy wyścig. Na zwycięzców w każdej kategorii czekają puchary i nagrody rzeczowe.
Organizatorem biegu są: Warmiński Klub Rowerowy FAN, Fundacja Promocji Sportu i Superczas.pl. Impreza odbędzie się pod patronatem prezydenta Olsztyna Piotra Grzymowicza.

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"