Idż do treści

Rodzinny karnawał w filharmonii

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Karnawał w filharmonii? Czemu nie! Kolejny już koncert rodzinny z niespodziankami, który odbędzie się 19 stycznia 2014 r. o godz. 11.00, to dobra okazja, żeby połączyć przyjemne z pożytecznym. Poza radosnym świętowaniem, najmłodsi i ich rodzice będą mieli okazję zaznajomić się bliżej z klasykami muzyki poważnej i zachwycić się baletem.

„Wiedeński karnawał” to wydarzenie, które zainteresuje zarówno dorosłych, jak i ich pociechy. Postara się o to przede wszystkim Kwartet Avista, który na scenie wykona kompozycje takich twórców, jak M. McLeean, L. Anderson, E. Waldteufel, I. Ivanovic, M. Schmitz, a prawdziwą wisienką na torcie będzie „Taniec węgierski nr 5” J. Brahmsa. Olgę Kłosowską (I skrzypce), Martę Rusiniak (II skrzypce), Katarzynę Lorek (altówka) oraz Ewę Gawrońską (wiolonczela) na scenie wspierać będą Ewald Wawrzyniuk (kontrabas) oraz Bartosz Zwolski (perkusja). Całości widowiska muzycznego dopełnią mali artyści ze szkółki baletowej „FitDance”, którzy zaprezentują się w pokazie tanecznym do muzyki Straussów.

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"