Idż do treści

Kryminalna odsłona Pracowni literackiej

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

23 stycznia 2014 r. o godz. 18.00 wszyscy olsztyńscy miłośnicy kryminałów powinni stawić się w Kamienicy Naujacka. Nie mogą przecież przegapić okazji spotkania z Katarzyną Bondą – dziennikarką i autorką historii mrożących krew w żyłach, która często porównywana jest ze szwedzką pisarką Camillą Läckberg.

Bonda będzie kolejnym gościem „Pracowni Literackiej”. To spotkanie to niepowtarzalna okazja, by zadać pytania dotyczące twórczości pisarki. A wątków do poruszenia jest sporo, bo jej powieści kryminalne, np. „Florystka” czy debiutancka „Sprawa Niny Frank”, niezmiennie cieszą się dużą popularnością wśród czytelników.


Jednym z punktów wieczoru będzie także dyskusja o pracy nad głośną książką dokumentalną „Polskie morderczynie”, która została wydana w 2008 r. i od razu wywołała szereg kontrowersji. W 2013 r. doczekaliśmy się jej wznowienia. Zainteresowanie książką zaowocowało zrealizowaniem na jej podstawie słuchowiska radiowego oraz spektaklu teatralnego – jego reżyserka i aktorki będą towarzyszyły Bondzie na spotkaniu z czytelnikami.

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"