Idż do treści

Lao Che znów zagra w Olsztynie

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Lao Che po raz kolejny w Olsztynie! Od poprzedniej wizyty nie minął nawet rok, a zespół znów zagra w klubie „Nowy Andergrant”. Koncert odbędzie się w sobotę 25 stycznia 2014 r.

Lao Che ma na swoim koncie już sześć albumów. Ostatni, będący zapisem koncertu w radiowej Trójce podsumowującego dotychczasowy dorobek artystów, ukazał się w grudniu 2013 r. Zebrane na nim utwory to zgrabny mariaż kompozycji z krążków „Gusła”, „Gospel”, „Prąd stały/prąd zmienny” i „Soundtrack”. W podobną – muzyczną, wspomnieniową – podróż sekstet pod przewodnictwem „Spiętego” (Huberta Dobaczewskiego) zabierze teraz olsztynian. Nastawcie się więc na bogate doznania brzmieniowe – bo dokonania grupy to prawdziwy tygiel folku, rocka, funku, dźwięków elektronicznych, a nawet hip-hopu. A wszystko to dopełnione zaskakującymi, inteligentnymi tekstami, opartymi na zabawie słowem.


Bilety na koncert w przedsprzedaży kosztują 30 zł. W dniu koncertu będzie można je nabyć za 35 zł. Zespół na scenie pojawi się ok. godz. 21.00. Wstęp do klubu możliwy będzie od godz. 18.00.

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"