Idż do treści

Nowy Margines debiutuje „Klaunem”

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Po wielkiej rewitalizacji Teatru im. Stefana Jaracza i otwarciu najpierw Sceny Dużej, a później Kameralnej, przyszedł czas na tę trzecią. Na inaugurację Sceny Margines teatr zaprasza 25 stycznia 2014 r. o godz. 19.30.

Z tej okazji przygotowano premierę nowej sztuki – „Klauna” Pavla Kohouta w reżyserii Giovanniego Castellanosa. Prace nad spektaklem idą już pełną parą. Poza systematycznymi próbami na scenie, aktorzy ćwiczą także... w siłowni. Wszystko dlatego, że role wymagają od nich nie tylko umiejętności aktorskich, ale także dużej sprawności fizycznej. Odpowiednio przygotowani zabiorą widzów na cyrkową arenę, która w sensie metaforycznym odzwierciedla świat władzy i przemocy. Nie będzie to więc beztroska zabawa, ale okazja do refleksji na temat mechanizmów, które rządzą naszą rzeczywistością.


Bilety na przedstawienie w cenie 32 zł (normalny) i 20 zł (ulgowy) dostępne są w kasie teatru. Można je też zamówić lub kupić poprzez internetowy system rezerwacji.

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"