Idż do treści

Spędź ferie w Kamienicy Naujacka!

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Od 27 stycznia do 9 lutego Miejski Ośrodek Kultury zaprasza dzieci na pasjonujące zajęcia plastyczne, teatralne, wokalne, dziennikarskie, a w piątki na pokazy filmowe. Nie nudźcie się w domu, przyjdźcie do Kamienicy Naujacka.

W siedzibie MOK-u przy ul. Dąbrowszczaków 3 czekają na Was instruktorzy i artyści, którzy każdemu pomogą rozwinąć jego indywidualne zdolności i talenty.


W programie znajdziecie warsztaty: artystyczne (28 i 29 stycznia, prowadzenie: Marta Andrzejczyk), rysunku (27 stycznia i 3 lutego, prowadzenie: Adam Cieślak), malarstwa (30 i 31 stycznia, prowadzenie: Danuta Krajewska), dziennikarskie prasowe i telewizyjne (4 i 5 lutego, prowadzenie: Paulina Wasilewska), papierowej wikliny (6 lutego, prowadzenie: Zenon Tylman) i batiku (6 lutego, prowadzenie: Iwona Bolińska-Walendzik). Na zajęcia możecie zapisywać się telefoniczne (89 522 13 70) lub mailem (zapisy@mok.olsztyn.pl).


Z kolei w piątki (31 stycznia i 7 lutego o godz. 10.00 i 13.00) podczas seansów filmowych poznacie przygody Minionków i bajkowych Potworów.

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"