Idż do treści

Dwa razy więcej atrakcji w „Aquasferze”

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Choć za oknem trzaska mróz i woda przyjmuje stały stan skupienia, w „Aquasferze” zabawa trwa w najlepsze. Dla wszystkich młodych miłośników wodnych atrakcji olsztyńska placówka przygotował specjalną ofertę obowiązującą od 3 do 7 lutego 2014 r.

Wodne Centrum Rekreacyjno-Sportowe „Aquasfera” zaprasza dzieci indywidualnie i w zorganizowanych grupach na „Ferie na mokro 2014”. W okresie ferii zimowych w dni powszednie od godz. 8.00 do 14.00 do każdego biletu ulgowego zakupionego przez dzieci i młodzież szkolną dodawana jest gratis druga godzina wodnej zabawy. Warunek skorzystania z promocji to okazanie ważnej legitymacji szkolnej.


W czasie ferii w godz. 9.00-21.45 basen olimpijski zostanie podzielony na trzy strefy rekreacji. Poza tym od godz. 11.00 do 14.00 będą prowadzone gry i zabawy dla wszystkich chętnych (w cenie biletu, po wcześniejszym zgłoszeniu do działu marketingu [http://www.aquasfera.olsztyn.eu/pl/kontakt.html] – decyduje kolejność zgłoszeń).


W okresie promocji obowiązują: e-karty, Fit Profit, Fit Flex, OK System, KDR, nie obowiązuje Benefit Systems.

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"