Idż do treści

Blues na dobranoc

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Blues jest dobry z rana, w południe i wieczorem. Szczególnie jednak ta ostatnia pora współgra z bluesowymi klimatami. W ramach cyklu Olsztyńskie Dobranocki Bluesowe w piątek 7 lutego 2014 r. w wystąpi duet Werbińska & Pawlina.

Koncert w sali kameralnej pod Amfiteatrem im. Czesława Niemena rozpocznie się o godz. 20.00.


Małgorzata Werbińska to wokalistka, która w emocjonalnym śpiewie wykorzystuje elementy bluesa, jazzu i swingu. Choć zakochana jest w staromodnym śpiewaniu, włącza do swojego repertuaru także nowoczesne brzmienia gospel czy hip-hopu.


Gitarzysta Błażej Pawlina celuje w akustycznej mieszance różnych stylów. Dynamika jego emocjonalnego przekazu raz porywa, raz kołysze, a raz wzrusza publiczność. Artysta urozmaica swoje aranżacje improwizowanymi efektami, wzbogaca o zapętlone frazy i partie solowe.


Przeplatany melodyjnym śpiewem rytm gitary akustycznej szczególnie dobrze sprawdza się w niewielkich salach. A właśnie w takiej duet wystąpi w Olsztynie.


Bilety po 20 zł można kupić w Informacji Kulturalnej MOK (ul. Dąbrowszczaków 3) i Galerii „Rynek” (ul. Stare Miasto 24/25) oraz w systemie rezerwacji internetowej.

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"