Idż do treści

Dzień Zakochanych w wodzie i na wodzie

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Jeśli kolacja przy świecach wydaje nam się zbyt oczywistym pomysłem na walentynkowy wieczór, zabierzmy ukochaną osobę do WCRS „Aquasfera”. Tam na zakochanych czeka mnóstwo rozrywek.

Walentynki w „Aquasferze” będą obchodzone w wyjątkowy sposób. Główny punkt wieczoru (godz. 18.00-20.00) to rozgrywki kajak polo, w których powalczy 16 zakochanych par, wybranych spośród wcześniej zgłoszonych. Ale to nie wszystko. Pozostałe pary, które czują się jak ryby w wodzie, będą mogły zmierzyć się w pojedynku na miny w konkursie „Walentynkowa Sweet Focia”. Wystarczy, że na terenie centrum zrobią sobie wspólne zdjęcie „z ręki” i zgłoszą je do konkursu. Za najładniejsze fotografie przewidziano nagrody: karnety wstępu na basen, vouchery do restauracji i kupony na sesje zdjęciowe.
Promocję przygotowano nie tylko dla par, ale też dla wszystkich, którzy darzą się miłością. Po okazaniu wspólnej fotografii (w wersji papierowej lub elektronicznej) przy zakupie biletu druga godzina zostanie doliczona gratis.

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"