Idż do treści

Kamil Bednarek rozgrzeje publiczność

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

W tym roku dla miłośników muzyki reggae wiosna rozpocznie się w Olsztynie – już 21 lutego. Ciepłą atmosferę i gorące emocje gwarantuje Kamil Bednarek, który – wspierany przez swój zespół – wystąpi po raz kolejny w klubie „Nowy Andergrant”.

Choć Kamil Bednarek na scenie muzycznej pojawił się w 2008 r., prawdziwą popularność zyskał dwa lata później, po tym jak zajął drugie miejsce w telewizyjnym programie typu talent show. Od tego czasu jego kariera nabrała rozpędu, liczba fanów rosła, a kolejne płyty pokrywały się najpierw złotem, a później platyną. Tak też było w przypadku albumu „Jestem...” wydanego przez zespół sygnowany nazwiskiem muzyka, założony już po zawieszeniu działalności grupy StarGuardMuffin. Przeboje z tego bestsellerowego krążka, utrzymane w refleksyjnym tonie, zabrzmią w Olsztynie.
Klub zaprasza już od godz. 18.00, muzycy z Bednarkiem na czele na scenie pojawią się około godz. 20.00. Bilety dostępne są w przedsprzedaży w cenie 30 zł, w dniu koncertu będzie je można kupić za 35 zł.

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"