Idż do treści

GrubSon na szczycie w Olsztynie

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Miłośnikom rapu i inteligentnego tekstu GrubSona nie trzeba przedstawiać. Zarówno oni, jak i ci, który artysty jeszcze nie poznali, mogą spotkać się z nim i jego muzyką w Olsztynie 1 marca 2014 r. w klubie „Nowy Andergrant”.

GrubSon zaczął działalność muzyczną w końcu lat 90. ubiegłego wieku współtworząc różne składy i poszukując własnej drogi artystycznej. Jednak na wydanie pierwszego oficjalnego albumu raper czekał do 2009 r. Ostatni krążek, „Gruby brzuch”, nagrany wspólnie z DJ BRK, ujrzał światło dzienne w 2012 r. Megaprzebój GrubSona „Na szczycie” na You Tube zaliczył już 39 milionów odsłuchań.
W Olsztynie raper wystąpi wraz z BRK i zespołem muzyków, którzy towarzyszą mu od ponad roku. Początek koncertu o godz. 21.00, wstęp do klubu – od godz. 18.00.
Bilety w przedsprzedaży kosztują 25 zł, w dniu koncertu – 35 zł. Można je nabyć w klubie, pubie „Sarmata” (ul. Curie-Skłodowskiej 28), sklepie muzycznym „Rockfan” (DH „Inka”), SkateShop „Remedium” (ul. Kołłątaja 2) i na www.andergrant.com/bilety.

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"