Idż do treści

zBiegiemNatury nad Jeziorem Długim

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Piąta, przedostatnia kolejka biegów przełajowych Grand Prix zBiegiemNatury wystartuje w Olsztynie w sobotę 1 marca 2014 r. Jak zwykle zawodnicy zmierzą się na dystansie 5 km na trasie wytyczonej nad Jeziorem Długim i w Lesie Miejskim.

Ogólnopolski cykl przełajów to wcielenie w życie filozofii aktywnego spędzania czasu na łonie natury. W każdym z 11 miast uczestniczących w akcji zaplanowano po sześć biegów wiodących przez parki, lasy i łąki. Każdorazowo oprócz biegów głównych (start o godz. 11.00) zBiegiemNatury ruszają także dzieci i młodzież – na dystansach od 300 m do 3 km (start o godz. 9.30).
Do biegu można zgłaszać się za pomocą formularza na stronie internetowej www.zbiegiemnatury.pl. Po zamknięciu zgłoszeń (26 lutego) do listy uczestników można dopisać się jeszcze tylko przed startem w biurze zawodów w pobliżu mostu łączącego brzegi Jeziora Długiego.
Zwycięzca w klasyfikacji generalnej mężczyzn jest już znany, ale wśród kobiet wiele może się jeszcze zdarzyć. Tym bardziej, że panie zajmujące czołowe miejsca nie zaliczyły jeszcze minimum czterech biegów, co jest podstawowym warunkiem, by zostać sklasyfikowanym. Ostatnia kolejka zBiegiemNatury w Olsztynie odbędzie się 29 marca.

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"