Idż do treści

Zoom na skansen w Olsztynku

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Czym zachwyca olsztynecki skansen? Jak zmienia się razem z biegiem pór roku? Jeśli nie mieliśmy okazji przekonać się o tym na żywo, możemy nadrobić zaległości nie ruszając się z Olsztyna. Wystarczy wybrać się na wystawę „Galeria fotografii poplenerowej – skansen w Olsztynku”, której wernisaż odbędzie się 3 marca 2014 r. o godz. 17.00.

Fotografie zostaną zaprezentowane w Czytelni Książek Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Starym Ratuszu. Są one efektem wyjazdów plenerowych organizowanych przez Warmińsko-Mazurskie Stowarzyszenie Fotograficzne BLUR. W trakcie tych owocnych wizyt w Olsztynku powstał obszerny materiał będący magiczną ilustracją największej atrakcji miasta. A ta ostatnia udowadnia, że jest nie tylko wdzięcznym obiektem w trakcie letniego zwiedzania, ale zachwyca też nawet pokryta śniegiem. Część uchwyconych okiem obiektywu wrażeń ujrzy światło dzienne i będzie miała okazję zachwycić szerszą publiczność.
Autorami zdjęć, które znajdą się na wystawie, są: Agata Brzostowska, Justyna Kalkowska, Renata Orlińska, Anna Parakiewicz, Tomasz Czuba, Adam Kolaśniewski, Marcin Kierul, Dariusz Prokopczuk, Tadeusz Więckowski i Piotr Wyrzykowski.

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"