Idż do treści

Recital Doroty Osińskiej

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

W tym roku Dzień Kobiet w Olsztynie rozpocznie się wcześniej. Wszystko za sprawą Doroty Osińskiej, która już 6 marca 2014 r. zaśpiewa w ramach kolejnego już koncertu z cyklu „KOBIEtONY”. Występ wokalistki odbędzie się w Kamienicy Naujacka o godz. 18.00.

Dorota Osińska, wokalistka i aktorka Teatru „Rampa” w Warszawie, do 2010 r. miała na swoim koncie już dwa solowe albumy: „Idę” i „Kamyk Zielony”. Do szerszej publiczności jej śpiew trafił jednak dopiero w 2013 r., dzięki udziałowi artystki w muzycznym show Telewizji Polskiej „The Voice of Poland”. Jej porywające wykonania znanych utworów sprawiły, że zajęła wówczas drugie miejsce. Od tego czasu nagrała już koleją płytę – „Teraz” – której utwory złożą się na repertuar recitalu w Olsztynie.
Bilety na koncert, w cenie 30 zł (normalny) i 25 zł (ulgowy), dostępne są w sprzedaży w siedzibie głównej MOK-u i w Galerii „Rynek”. Można je nabyć również w systemie rezerwacji internetowej.

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"