Idż do treści

Elektroniczna uczta w „Clava Manum”

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Muzyka elektroniczna będzie rządzić w stolicy Warmii i Mazur 7 marca 2014 r. O godz. 19.00 sceną w klubie „Clava Manum” zawładnie trio Systu. Można spodziewać się wysokiej frekwencji i prawdziwych emocji, bo nie bez znaczenia jest fakt, że dwie trzecie uformowanego w 2010 r. składu wywodzi się właśnie z Olsztyna.

W rodzinnym mieście zespół zagra jeszcze przed wiosennym koncertowaniem w kraju. Zapowiadana trasa jest konsekwencją najnowszych dokonań zespołu i promocją kolejnej po „Pixel’s Sea” płyty, której wydanie zbliża się wielkimi krokami. Przedsmakiem tego, co usłyszymy na krążku, jest singiel „Ona i ja”, a apetyty miłośnikom elektroniki z pewnością jeszcze bardziej zaostrzy olsztyński koncert. Przed nami więc festiwal hipnotycznych dźwięków w stylu elektro, okraszonych subtelnym, ciepłym wokalem Katarzyny Andruszko.
Emocje po koncercie zespołu szybko nie opadną, bo pałeczkę przejmie DJ Jebleute, także olsztynianin, który z sukcesem łączy w muzyce przeszłość z nowoczesnością, przeplatając elektroniczne rytmy dźwiękami z winyli.
Bilety na tę elektroniczną ucztę dostępne są w przedsprzedaży w cenie 10 zł, w dniu koncertu będzie można nabyć je po 15 zł.

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"