Idż do treści

Warmia w migawkach „Szczurka”

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Trzecie w tym roku spotkanie z cyklu „Oto Foto” już 11 marca 2014 r. (początek o godz. 18.00). Tym razem obiektyw zostanie wycelowany w Andrzeja Waszczuka, który opowie o tym, czym dla niego jest fotografowanie.

Andrzej Waszczuk, znany w lokalnym środowisku jako „Szczurek”, choć nie jest zawodowym fotografem, ma na swoim koncie już kilka wygranych konkursów fotograficznych i aż cztery albumy autorskie. Wszystkie po brzegi wypełnia Warmia i jej wdzięki, bo „Szczurek” zatrzymuje w kadrach to, co mu najbliższe – otaczającą go przyrodę. Zdjęcia przenikających się światów fauny i flory wykonuje zawsze techniką analogową. Dlaczego to robi? Tego właśnie będzie można dowiedzieć się w Kamienicy Naujacka. Spotkanie z Andrzejem Waszczukiem będzie też okazją do dyskusji na temat fotografii tradycyjnej i skonfrontowania jej z technologią cyfrową.
Organizatorem imprezy jest Miejski Ośrodek Kultury i Warmińsko-Mazurskie Stowarzyszenie Fotograficzne BLUR. Wstęp bezpłatny.

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"