Idż do treści

Kogut zapiał dla aktywnego Olsztyna

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Podczas odbywającej się 15 i 16 marca 2014 r. w Płocku „Poloniady”, czyli Targów Kultury i Promocji Miast i Regionów, Olsztyn został wyróżniony nagrodą Koguta za akcję „Olsztyn. Aktywnie!”.

Miasto zajęło II miejsce w kategorii Kreator Promocji, w której za całokształt działań promocyjnych realizowanych w sposób nieszablonowy i nowatorski oceniano osoby bądź samorządy. Gala Kogutów wieńczyła pierwszy dzień targów.
Jury konkursu doceniło wysiłki organizatorów corocznej akcji „Olsztyn. Aktywnie!” i jej szeroki oddźwięk wśród mieszkańców miasta oraz odwiedzających go gości. Efektem przedsięwzięcia jest zachęcenie tysięcy osób do aktywnego spędzania czasu i korzystania z różnorodnych form sportu i rekreacji możliwych do uprawiania w Olsztynie. Corocznie do oferty programowej „Olsztyn. Aktywnie!” dochodzą nowe dyscypliny.
Koguty „Poloniady” zostały przyznane w dziewięciu kategoriach w dziedzinach związanych z kulturą oraz promocją polskich miast i regionów. Targi w Płocku odbyły się w tym roku po raz pierwszy, a Olsztyn zaprezentował na nich swoją ofertę skierowaną do turystów.

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"