Idż do treści

Strachy na Lachy, czyli !TO! będzie koncert

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Nie ma się czego bać – dobra zabawa gwarantowana. Wielkie muzyczne emocje zapewni zespół Strachy na Lachy, który 15 marca 2014 r. po raz kolejny stanie na scenie olsztyńskiego klubu „Nowy Andergrant”. Występ odbędzie się w ramach trasy koncertowej „KONCER!TO!”.

W „Nowym Andergrancie” usłyszymy przede wszystkim najświeższe utwory z wydanej w 2013 r. płyty „!TO!”, którą promuje singiel „Bankrut... Bankrutowi”. Z pewnością nie zabraknie też dobrze znanych fanom największych przebojów zespołu. Rockowe brzmienia z inteligentnym poetyckim tekstem urzekną jednak nie tylko tych, którzy już dawno ulegli strachomanii.
Koncert w stolicy Warmii i Mazur jest jednym z piętnastu przystanków na zimowo-wiosennej trasie zespołu, podczas której muzyków z Wielkopolski supportują zespoły z Olsztyna – The Lollipops, Transsexdisco i Romantycy Lekkich Obyczajów.
Koncert rozpocznie się o godz. 20.00, jednak wstęp do klubu możliwy będzie już od godz. 18.00. Bilety dostępne są w przedsprzedaży (35 zł), będzie je można kupić także przy wejściu w dniu koncertu (45 zł).

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"