Idż do treści

W trzy tygodnie dookoła Francji

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Miłośnicy Francji i panujących w niej zwyczajów z pewnością nie mogą się już doczekać. 15 marca 2014 r. rozpoczną się bowiem w Olsztynie XVIII Dni Frankofonii i Kultury Francuskiej obfitujące w wiele interesujących wydarzeń artystycznych i edukacyjnych. To okazja, by poznać ten kraj we wszystkich jego odcieniach.

Imprezy towarzyszące odbywać się będą przez trzy kolejne tygodnie, a zakończenie olsztyńskiego święta Francji planowane jest na 5 kwietnia br. Zanim to jednak nastąpi, czeka nas mnóstwo atrakcji i dobrej zabawy. Wśród nich koncerty piosenki francuskiej i muzyki celtyckiej, pokazy dokonań kina francuskiego, spotkania z prozą i poezją kraju Sartre’a, wieczory autorskie twórców, wystawy, spektakle i wykłady na temat francuskich zwyczajów. Nie zabraknie też gier i zabaw dla dzieci, a dla dorosłych – na zakończenie festiwalu – degustacji oryginalnych win burgundzkich.
Organizatorem tej kulturalnej wycieczki przez Francję jest Centrum Polsko-Francuskie w Olsztynie przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury.
Szczegółowy program.

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"