Idż do treści

Spektakularne spotkania z teatrem

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Druga połowa marca w Teatrze im. Stefana Jaracza zapowiada się niezwykle ciekawie. Już 15 marca 2014 r. ruszają XXII Olsztyńskie Spotkania Teatralne. Przez osiem dni na wszystkich scenach teatru gościła będzie sztuka przez wielkie „S”.

Festiwal zostanie zainaugurowany premierowym pokazem spektaklu „Czerwona droga do Sabaiby”, przygotowanym przez gospodarzy. W kolejnych dniach olsztyńscy teatromani będą mieli okazję zobaczyć aż 11 najlepszych spektakli sezonu 2012/2013 wystawianych w 11 miastach Polski, m.in. Krakowie, Wrocławiu i Gdańsku. To zarówno adaptacje klasyków literatury, jak i sztuki współczesne czy zupełnie nowe, prezentowane w często odległych i znacznie różniących się od siebie formach scenicznych – od pantomimy i monodramu, po operę czy komedię.
Ze względu na bogate zróżnicowanie stylistyczne i szeroką tematykę proponowanych spektakli, każdy z pewnością znajdzie sztukę, która trafi w jego gusta. Poza wybitnymi przedstawieniami na uczestników festiwalu czekają także spotkania z twórcami, dyskusje teatralne i wystawa plakatów.
Pełen program.

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"