Idż do treści

Poetyckie przywitanie wiosny

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Już 20 marca 2014 r. iście poetycką i wiosenną aurę nad Olsztynem roztoczy Grzegorz Bukała. Dawny lider Wałów Jagiellońskich zaprezentuje się publiczności w swoim solowym repertuarze „Manowce niecudne”. Koncert rozpocznie się o godz. 19.00 w sali widowiskowej w CEiIK-u.

Bukała występuje na scenie w pojedynkę od 2008 r. Wówczas nakładem Polskiego Radia ukazała się jego debiutancka, solowa płyta „Pocztówki z Macondo”, która stała się wielkim powrotem muzycznym artysty i niemałym zaskoczeniem. Stylistyka płyty zdecydowanie różni się od twórczości kojarzonej z zespołem z lat 80. XX w. Kąśliwą ironię dotyczącą otaczającej rzeczywistości zastąpiły osobiste refleksje. 15 umieszczonych na płycie utworów to poetyckie podsumowanie ostatnich 20 lat życia artysty. Nic więc dziwnego, że najmocniejszą stroną koncertów Bukały są szczere teksty i wzruszające kompozycje, do których często sam przykłada rękę.
Bilety w cenie 20 zł można nabyć w CEiIK-u lub za pośrednictwem systemu rezerwacji internetowej.

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"