Idż do treści

Jamal na olsztyńskim peronie

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Możemy być pewni, że 22 marca 2014 r. zespół Jamal na pewno nie pogubi kroku i nie pomyli peronu. Zamelduje się na stacji Olsztyn, a o godz. 21.00 pojawi się na scenie w klubie „Nowy Andergrant”. Bo początek wiosny to najlepsza okazja do zaprezentowania stęsknionej publiczności najnowszej, długo wyczekiwanej płyty pt. „Miłość”.

Artyści długo kazali czekać na swój krążek. Płyta ujrzała świtało dzienne dopiero w 2013 r., czyli po pięciu latach od ukazania się dobrze przyjętego albumu „Urban Discotheque”. Różnica w brzmieniu jest jednak ogromna. Zamiast typowo jamajskich dźwięków, pojawia się dźwiękowa przeplatanka, nie brakuje garażowych szarpnięć strun, subtelnej elektroniki i chwilowego powrotu do reggae. Jeśli więc chcemy na żywo przekonać się o tym, jak dojrzał i zmienił się Jamal, nie może nas zabraknąć na koncercie. Wstęp do klubu już od godz. 18.00.


Bilety do kupienia w przedsprzedaży (25 zł) lub w dniu koncertu (35 zł). Dostępne są w klubie lub w sprzedaży internetowej.

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"