Idż do treści

Aktywnie w wiosennym nurcie Łyny

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Pierwsza impreza tegorocznej edycji akcji „Olsztyn. Aktywnie!” odbędzie się w pierwszą wiosenną sobotę – 22 marca 2014 r. A będzie to już XI Skorpenowy Spływ Łyną, czyli największa impreza płetwonurków w kraju. W ubiegłym roku uczestniczyło w niej plisko pół tysiąca amatorów podwodnej przygody!

Spływ wystartuje o godz. 12.00 przy moście drogowym przy ul. Tuwima. Meta została wyznaczona w okolicy mostu św. Jakuba w Parku Podzamcze. Podsumowanie imprezy i losowanie cennych nagród pośród uczestników przewidziano po południu w stołówce „Kuźnia Smaków” na terenie miasteczka uniwersyteckiego w Kortowie.
Skorpenowy Spływ Łyną nie jest wyścigiem, dlatego też nie liczy się czas pokonania trasy. Rywalizacja zawodników toczy się jednak na innym polu. Ma ona formę konkursu na najlepsze przebranie, w którym płetwonurek uczestniczy w zabawie. Oczywiście musi w tym stroju dopłynąć do mety, bo dopiero tam następuje jego ocena...
Podobnie jak w ubiegłych latach, do spływu płetwonurków dołączą też kajakarze. Szczegóły dotyczące programu i przyjmowania zgłoszeń można znaleźć na www.skorpenowysplyw.pl.

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"