Idż do treści

„Galeria Sowa” zagra na jazzowo

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Muzyka jazzowa wciąż inspiruje i kusi także artystów młodego pokolenia. Potwierdzeniem tej tezy jest wybitny artysta jazzowy – Grzech Piotrowski, który już 3 kwietnia 2014 r. o godz. 19.30 wystąpi w klubie „Galeria Sowa”. Koncert pochodzącego z Olsztyna saksofonisty odbędzie się w ramach cyklu „Jazzowy Okop”.

Ten występ to doskonała okazja, by sprawdzić, w jakiej kondycji jest współczesny jazz. Interpretacje w wydaniu Piotrowskiego są dalekie od standardu. Nierzadko jazzowe brzmienia idealnie przeplatają się z dźwiękami rockowymi, popowymi, a nawet folkowymi. Artysta znany jest też z tego, że w muzyce nie chodzi utartymi ścieżkami, a tworzy kompozycje, które potrafią mocno zaskoczyć. Być może dlatego cieszy się uznaniem polskich i zagranicznych muzyków, z którymi współpracuje, a także stacji telewizyjnych, dla których przygotowuje muzyczne oprawy programów.


Bilety na koncert dostępne są w cenie 40 i 45 zł w klubie „Galeria Sowa” i w kawiarni „Coffee Station”.

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"