Idż do treści

Piotr Sender i jego fantasy w Olsztynie

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Biblioteka „Planeta 11” zaprasza 5 kwietnia 2014 r. o godz. 13.30 na spotkanie z urodzonym w Olsztynie pisarzem Piotrem Senderem. Jego ostatnia książka, wydana w bieżącym roku powieść „Po drugiej stronie cienia”, to urban fantasy częściowo rozgrywająca się w Olsztynie.

Sender ma na swoim koncie także dwie inne książki obyczajowe – „Bóg nosi dres” i „Punkhead”. Publikował też opowiadania w periodykach internetowych Qfant i Esensja. Jest założycielem i redaktorem naczelnym czasopisma kulturalno-literackiego „Doza”. Jak na miłośnika fantastyki przystało, ukończył studia inżynierskie na Wydziale Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej.


Bohater „Po drugiej stronie cienia”, Aleks, poszukując zaginionej w niewyjaśnionych okolicznościach żony, trafia do „cienistego odbicia” rodzinnego miasta – Olsztyna. Potem wraz z grupą innych osób z naszego świata próbuje odnaleźć drogę powrotną. Jednak na przeszkodzie stają im niesamowite stwory oraz samo żyjące i wciąż mutujące miasto.

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"