Idż do treści

Muzyka rodem z „Piwnicy pod Baranami”

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Płeć piękna znów będzie dominować 10 kwietnia 2014 r. w Kamienicy Naujacka (początek: godz. 18.00). Wybrzmią wówczas kolejne „KOBIEtONY”. Gwiazdą koncertu z tego cyklu będzie Agata Ślazyk, promująca swoją nową płytę pt. „Nie daj się zjeść”.

Młoda artystka nagradzana na wielu festiwalach muzycznych przyjedzie do Olsztyna prosto z Krakowa. Tam na co dzień związana jest z legendarną „Piwnicą pod Baranami”. Należy więc spodziewać się piosenek inteligentnych i nastrojowych, których siła to przede wszystkim mądry, często dramatyczny tekst. Nie oznacza to jednak, że atmosfera będzie senna. Wokalistka umiejętnie łączy bowiem poetycką warstwę tekstową utworów z mocniejszymi, rockowymi kompozycjami. Do tego świetnie czuje się na scenie, co na pewno pomoże jej w nawiązaniu bliskiego kontaktu z publicznością.


Bilety na koncert, w cenie 25 zł (normalny) i 20 zł (ulgowy), dostępne są w Galerii „Rynek”, Informacji Kulturalnej MOK-u, Miejskiej Informacji Turystycznej, a także w internetowym systemie rezerwacji.

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"