Idż do treści

Makabryczna premiera „U Sewruka”

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Studenci Studium Aktorskiego przy Teatrze im. Stefana Jaracza nie raz już dowiedli, że szkołę wybrali nieprzypadkowo. Tym razem jednak poprzeczka została zawieszona nieco wyżej. Oprócz zaprezentowania umiejętności aktorskich, w swojej nowej sztuce udowodnią, że nie brakuje im także talentu wokalnego. Premiera spektaklu „Bar Macabre” już 12 kwietnia 2014 r. o godz. 18.00.

Jak przystało na Scenę „U Sewruka”, studencka sztuka dyplomowa będzie niekonwencjonalna, a jej głównym środkiem przekazu będzie... piosenka. Jednak nie miła i przyjemna, a mroczna i upiorna. Świat grozy wypełniać będzie groteska i czarny humor. To jednak nie powinno nikogo dziwić, biorąc pod uwagę fakt, że młodzi aktorzy zmierzą się z kompozycjami Kabaretu Starszych Panów, Jana Wołka czy Macieja Zembatego i Janusza Boguckiego. Reżyserem tej interesującej makabreski jest Jerzy Satanowski, którego kompozycje także usłyszymy.
Bilety na premierę w cenie 60 zł można nabyć w kasie teatru lub w systemie rezerwacji internetowej. Po premierze bilety będą dostępne w cenie 32 zł (normalny) i 16 zł (ulgowy).

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"