Idż do treści

Jazzowo i soulowo w filharmonii

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

W cyklu „Pop-Filharmonia” w sali koncertowej Warmińsko-Mazurskiej Filharmonii wystąpi Monika Borzym z zespołem. W Olsztynie, który znalazł się na trasie promującej jej najnowszy album „My Place”, artystka da koncert 12 kwietnia 2014 r. o godz. 19.00.

Charyzmatyczna wokalistka o niepowtarzalnym głosie nagrała dotychczas w Stanach Zjednoczonych dwie płyty, które w Polsce zyskały status odpowiednio platynowej („Girl Talk”) i złotej („My Place”). W swojej twórczości artystka łączy brzemienia jazzowe i soulowe, co zapewnia niezwykłą oryginalność wykonywanym przez nią piosenkom.
W utworach zebranych na krążku „My Place” gościnnie wystąpiły sławy światowego jazzu, m.in.: John Scofield, Randy Brecker i Chris Potter. Za produkcję płyty, na której znalazły się kompozycje Mariusza Obijalskiego i Moniki Borzym, odpowiadał jeden z najbardziej uznanych producentów jazzowych Matt Pierson.
Zespół towarzyszący wokalistce wystąpi w składzie: Mariusz Obijalski (fortepian), Krzysztof Kawałko (gitary), Marcin Pendowski (bas), Tomasz Waldowski (perkusja), Radosław Nowicki (saksofon).
Ceny biletów: 55 zł (sektor I), 45 zł (sektor II), 35 zł (sektor III).

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"