Idż do treści

Na majówkę Olsztyn za pół ceny

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Dlaczego warto spędzić długi majowy weekend w stolicy Warmii i Mazur? Poza tym, że walory przyrody w tym czasie kuszą tutaj szczególnie mocno, jest jeszcze co najmniej jeden powód. Od 30 kwietnia do 4 maja 2014 r. trwać będzie akcja „Olsztyn za pół ceny”, w ramach której z oferty turystycznej miasta będzie można skorzystać dużo taniej.

Przez pięć dni wybrane hotele, restauracje, ośrodki kultury i sztuki oraz obiekty sportowo-rekreacyjne, które wezmą udział w akcji, obniżą swoje ceny aż o 50 procent. W ten sposób mają zamiar przyciągnąć turystów oraz zachęcić olsztynian do aktywnego uczestniczenia w życiu miasta. Na pomysł promowania regionu w taki sposób wpadła Lokalna Organizacja Turystyczna Olsztyn, która skupia rodzime przedsiębiorstwa kreujące pozytywny turystycznie wizerunek miasta.
Wykaz punktów, które uczestniczą w akcji, znajduje się na stronie internetowej www.lot.olsztyn.pl. Bieżące informacje na temat inicjatywy można śledzić także na facebookowym profilu LOT-u: www.facebook.com/lot.olsztyn.

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"