Idż do treści

Cyfra w tytule mrozi krew w żyłach

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Tym razem projekcja z cyklu „Kino z cyfrą w tytule” upłynie pod znakiem liczby 127. Już 17 kwietnia 2014 r. w „Kinie Amfiteatr”, czyli sali kameralnej pod Amfiteatrem im. Czesława Niemena, zostanie wyświetlony głośny, nakręcony w 2010 r. film Danny’ego Boyle’a.

Czy już wiecie, o jaki obraz chodzi? To dramat biograficzny, którego scenariusz został oparty na książce Arona Ralstona. Jedna z wypraw tego uzależnionego od adrenaliny eksploratora zamieniła się w prawdziwą walkę o przetrwanie. Film przekonuje nas o tym, że nie ma rzeczy niemożliwych i mówi o wielkiej sile człowieka. Przeznaczony jest dla widzów o mocnych nerwach. Zapewnia prawdziwe emocje, które na odpowiednim poziomie utrzymuje przez ponad 90 minut doskonały w swojej roli James Franco.
Bezpłatny pokaz filmu rozpocznie się o godz. 19.00. Warto go zobaczyć dla pięknych krajobrazów, wyśmienitej gry aktorskiej i dla prawdziwej historii, która mrozi krew w żyłach.

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"