Idż do treści

Autostopem pod skocznię w Wiśle

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

25 kwietnia 2014 r. startują III Kortowskie Zawody Autostopowe. Tym razem rywalizujące pary zawodników mają dotrzeć na drugi koniec Polski, do Wisły. Początek zawodów o godz. 9.00, wydawanie numerów startowych i mapek – od godz. 8.00.

Drużyny ruszą z miasteczka uniwersyteckiego w Kortowie, z siedziby Akademickiego Klubu Turystycznego w DS 1 (wejście od strony Kortówki). Ich zadaniem jest jak najszybsze dotarcie do celu, z przestrzeganiem zasad fair play w drodze. Celem jest zaś w tym roku pole namiotowe „Pod skocznią” w Wiśle, gdzie na 26 kwietnia o godz. 16.00 przewidziano ogłoszenie wyników i rozdanie nagród.
Organizatorzy zapraszają do udziału w zawodach wszystkich, których pasją jest podróżowanie, przeżywanie wspaniałych przygód oraz spotykanie ciekawych ludzi. Zapisywać można się tylko osobiście do 23 kwietnia, w poniedziałki i środy w godz. 19.30-20.00 w siedzibie AKT. Wpisowe wynosi 15 zł od osoby.
Dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie (537 009 227) lub mailowo (zofia.irek@poczta.fm), a także znaleźć na www.akt-olsztyn.prv.pl.

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"