Idż do treści

Diaboliczne oblicza perkusji

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

14 kwietnia 2014 r. odbędzie się interesujące spotkanie z niecodzienną muzyką. W ramach cyklu „Instytut Muzyki Swojemu Miastu” przed olsztyńską publicznością zaprezentuje się Adam Mieczykowski. Koncert rozpocznie się o godz. 18.00 w Kamienicy Naujacka.

Artysta, stawiający pierwsze muzyczne kroki w olsztyńskiej Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia, a obecnie doktor sztuk muzycznych i adiunkt w Instytucie Muzyki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, zaprezentuje się w wyjątkowym recitalu „Inspiration diabolique”. Jego repertuar obejmie tylko – urzekające swoją stylistyką i formą – kompozycje perkusyjne Johna Becka, Ricka Tagawy, Williama Krafta, Benta Lilloffa, J. Michaela Raya. Wszystkie utwory należą do gatunku multipercussion, artysta popisze się więc umiejętnością gry na imponującym zestawie instrumentów.
Występ Mieczykowskiego to dobra okazja, by poznać wszystkie odcienie i brzmienia perkusji. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"