Idż do treści

Wieczór z muzyką francuską

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Iris Munos to francuska reżyserka, aktorka i piosenkarka, która w ramach Dni Europy obchodzonych przez Centrum Polsko-Francuskie w Olsztynie, 8 maja 2014 r. wystąpi z koncertem muzyki francuskiej (początek o godz. 18.00).

Jej recital odbędzie się pod hasłem „Od Piaf do Brela”, a oprócz piosenek tych dwojga artystów Iris Munos zaprezentuje również twórczość innych francuskojęzycznych muzyków, jak choćby Juliette czy Serge’a Gainsbourga. Nie będzie to jej pierwszy występ w Olsztynie. Artystka odwiedziła już miasto nad Łyną w 2013 r. w ramach koncertowego cyklu „KOBIEtONY”, prezentując materiał muzyczny „Iris qui Piaffe”. Tym razem jednak piosenkarka postara się przenieść zebraną w Kamienicy Naujacka publiczność w świat francuskich, małomiasteczkowych knajpek, w których prym wiodą trunki z lokalnych winnic. Podczas recitalu wokalistkę wspierać będą na scenie dźwięki fortepianu, które zbudują subtelną atmosferę kraju wina i sera.


Wstęp na koncert jest wolny. Współorganizatorem wydarzenia jest Miejski Ośrodek Kultury.

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"