Idż do treści

Drugi weekend maja z „Olsztyn. Aktywnie!”

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Drugi weekend maja (9-11) będzie obfitował w zajęcia w ramach akcji „Olsztyn. Aktywnie!”. Coś dla siebie znajdą starsi i młodsi amatorzy licznych dyscyplin sportu i rekreacji. Warto jednak pamiętać, że na większość zajęć należy się zapisywać z wyprzedzeniem.

Już w piątek o godz. 17.00 odbędzie się kolejny trening bokserski (sala LO III).
Aktywna sobota rozpocznie się z samego rana. Od godz. 7.00 do 8.30 zawodnicy mogą zgłaszać do udziału w zawodach pływackich, które rozpoczną się o godz. 9.00 (Pływalnia Uniwersytecka). W basenie zanurzą się także miłośnicy „spacerów podwodnych” (zbiórka w siedzibie AKP „Skorpena”, godzina do ustalenia).
Od godz. 9.00 chętni będą mogli skorzystać z porad „Odnowa Aktywnie!” w Centrum Intensywnej Rehabilitacji Dzieci i Dorosłych. O godz. 9.30 rozpoczną się natomiast zajęcia w parkach linowych (Leśny Park Linowy, Park Linowy „Hardcore”).
O 10.00 wystartuje „Mama aktywnie!” (przy kładce nad Jeziorem Długim) – trening dla pań powracających do pełni formy po narodzinach dziecka. W godz. 11.00-12.30 odbędzie się trening biegowy (Klub Fitness „Sylwetka”), natomiast w godz. 13.00-14.30 miłośnicy zumby będą mogli uczestniczyć w maratonie tego tańca przed ratuszem.
W niedzielę o godz. 8.00 w Parku Jakubowo zaczną zajęcia zwolennicy Tai Chi. Również w parku spotkają się osoby, które ćwiczą pilates, łączące jogę, balet i trening izometryczny.
O godz. 9.00 na spokojne wody Łyny wyruszą kajakarze. Trasa spływu powiedzie ich z Bartąga do elektrowni wodnej „Łyna” (14,5 km). Od 12.00 do 13.00 potrwają zajęcia szkółki golfowej (Mazury Golf & Country Club w Naterkach). Natomiast o godz. 13.00 wystartują zajęcia szkółki jeździeckiej (Stadnina Janusza Kojrysa).
Szczegółowy program na www.aktywnie.olsztyn.eu.

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"