Idż do treści

Rotariańska majówka na ziemi i w powietrzu

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Jubileuszowa, bo już dziesiąta, Rotariańska Majówka Lotnicza zagości na olsztyńskich Dajtkach w niedzielę 11 maja 2014 r. W godz. 10.00-18.00 na młodszych i starszych uczestników odbywającej się na tutejszym lotnisku imprezy czeka moc podniebnych i naziemnych atrakcji.

Gwoździem programu będzie wszystko to, co związane z lataniem. W trakcie majówki warto więc skorzystać z lotów zapoznawczych samolotami pasażerskimi (AN-2, Cessna 172S), spojrzeć na świat z góry z balonu na uwięzi czy skoczyć ze spadochronem w tandemie z instruktorem. Odbędą się pokazy statyczne samolotów, wiatrakowców i szybowców, a także pokaz lotu na paralotni z napędem (wicemistrz świata Ryszard Żygadło), lotu balonem na ogrzane powietrze, akrobacji szybowcowych (Ireneusz Przybyła), desant skoczków spadochronowych i parada samolotów Aeroklubu Warmińsko-Mazurskiego.
Atrakcjom lotniczym będzie towarzyszył festyn artystyczno-rozrywkowy z animacjami dla dzieci, występami solistów młodzieżowych, zespołów Binge i Szantaż oraz Andrzeja Rybińskiego, pokazami policyjnymi, turniejem piłki siatkowej i zawodami glazurników. Dla amatorów biegania zorganizowano przełajowy FunRun Leśnym Szlakiem. Będzie działała loteria fantowa, stoiska gastronomiczne i handlowe.
Szczegółowy program.

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"