Idż do treści

Muzyczny duch Seattle w Olsztynie

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Olsztyn jako jedno z 11 europejskich miast znalazł się na trasie koncertowej formacji GravelRoad. Amerykańskie trio rockowe wystąpi 13 maja 2014 r. o godz. 18.00 w sali kameralnej pod Amfiteatrem im. Czesława Niemena w ramach „Olsztyńskich Dobranocek Bluesowych”.

Dla fanów zespołu to niemałe wydarzenie. Na koncert warto wybrać się tym bardziej, że GravelRoad zagra w Olsztynie po raz pierwszy i będzie to jednocześnie pierwszy występ grupy w Polsce. Zespół z dziesięcioletnim stażem ma na swoim koncie pięć albumów, w tym debiutancki „GravelRoad”. Styl, w którym świetnie odnajdują się muzycy, często określany jest jako połączenie rocka, bluesa oraz brzmienia grunge. Jednym z wielu sukcesów zespołu było zaproszenie do wspólnego koncertowania oraz wydania dwóch płyt wraz z muzyczną legendą, czyli T-Model Ford.


Bilety na koncert (20 zł) można kupić w Informacji Kulturalnej Miejskiego Ośrodka Kultury, Galerii „Rynek”. Można też nabyć je przez internetowy system rezerwacji MOK-u.

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"