Idż do treści

„Zabawa” Mrożka w „Kokonie”

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Prawdziwa sztuka pokonuje bariery i odnajduje się także poza profesjonalną sceną teatru. Najlepszym dowodem na to jest spektakl „Zabawa” Sławomira Mrożka, który można będzie obejrzeć 15 maja 2014 r. o godz. 18.00 w sali kameralnej pod Amfiteatrem im. Czesława Niemena.

Widowisko zostało przygotowane przez Grupę Teatralną „Kokon”, która działa przy Miejskim Ośrodku Kultury. Zespół powstał w 1995 r. i od tej pory zrzesza młodzież, która marzy o dalszej karierze artystycznej. „Kokon” ma na swoim koncie wiele nagród, a przygotowane spektakle prezentowane były m.in. w Warszawie i Wilnie. Reżyserem „Zabawy” jest Krystyna Jędrys, opiekunka grupy od wielu lat związana z teatrem, która z pasją przygotowuje młodzież do zawodu aktora. W spektaklu główne role zagrają Mariusz Gadomski, Bartosz Markowski oraz Szymon Rogalski.


Wstęp na spektakl, współorganizowany przez „Kokon” i Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie, jest wolny.

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"