Idż do treści

Muzyczna podróż z Michałem Bajorem

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Michał Bajor, znany polski aktor i piosenkarz, 16 maja 2014 r. ponownie odwiedzi Olsztyn. Celem jego wizyty będzie danie recitalu w ramach promocji najnowszej płyty pt. „Moje podróże”. Na występ artysty organizatorzy zapraszają na godz. 19.00 do Auditorium Maximum.

Utwory nagrane na najnowszym krążku opowiadają historie zebrane z wielu miejsc na świecie i prezentują dużą różnorodność. Dlatego też każdy słuchacz znajdzie na tej płycie coś dla siebie. Są tam piosenki zarówno radosne, jak i melancholijne, a każda z nich przenosi w zupełnie inną przestrzeń duchową, którą Michał Bajor zapragnął się podzielić. „Moje podróże” to już 18 album w muzycznej karierze artysty. Oprócz nowych kompozycji zgromadzona na koncercie publiczność usłyszy także dobrze znane piosenki z poprzednich płyt. Recital w Olsztynie to dobra okazja, aby na żywo posłuchać jednego z najlepszych polskich męskich głosów.


Bilety w cenie 75 zł można kupować w miejscu koncertu.

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"