Idż do treści

Kabaret Hrabi spełnia marzenia

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Do Olsztyna zawita jedna z obecnie najpopularniejszych polskich grup kabaretowych. Mowa o formacji Hrabi, która zaprezentuje swój najnowszy program w Auditorium Maximum 30 maja 2014 r.

Organizatorem występu pt. „Kabaret jak marzenie” jest Fundacja „Mam marzenie”, która spełnia życzenia dzieci cierpiących na choroby zagrażające życiu. Występ kabareciarzy, już nie pierwszy raz, odbędzie się w ramach Ogólnopolskiego Dnia Marzeń, którego celem jest nagłośnienie problemu chorób nowotworowych. W tym wyjątkowym okresie fundacja chce uświadomić społeczeństwu, jak ważną rolę odgrywają profilaktyczne badania u dzieci.


Kabaret Hrabi wystąpi w Olsztynie aż dwa razy jednego dnia. Formacja przygotowała specjalny program dla dzieci, który zaprezentuje o godz. 13.30. Występ dla dorosłych rozpocznie się natomiast o godz. 19.30. Bilety – w cenie 15 zł dla dzieci (dwa za 25 zł w przypadku rodzeństwa) oraz 45 i 50 zł dla dorosłych – sprzedawane są w Spichlerzu MOK oraz przez internet. Wejściówki na pokaz dla najmłodszych można rezerwować mailowo (olsztyn@mammarzenie.org).


Wszystkie pieniądze, które uda się zebrać ze sprzedaży biletów, zostaną przekazane podopiecznym fundacji z województwa warmińsko-mazurskiego.

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"