Idż do treści

Olsztyn Green Festival

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Olsztyn Green Festival to wydarzenie przygotowane z myślą o osobach ceniących sobie kontakt z naturą oraz dobrą muzykę. W programie festiwalu znajdą się koncerty gwiazd oraz rozrywka dla całych rodzin. Do uczestnictwa we wspaniałych atrakcjach, które odbędą się w dniach 6-7 września br. zapraszają Agora i Miasto Olsztyn.

 

Podczas festiwalu na terenie plaży miejskiej nad jeziorem Krzywym (Ukiel) w Olsztynie, zagrają popularni artyści, m.in. Artur Rojek, zespół Hey i Kayah. Na Olsztyn Green Festival nie może zabraknąć osób zainteresowanych zdrowym trybem życia, ekologią i aktywnością fizyczną oraz całych rodzin z dziećmi, dla których zaplanowano mnóstwo atrakcji.

Organizatorzy festiwalu - Agora i Miasto Olsztyn - mają nadzieję, że impreza będzie wydarzeniem cyklicznym i na stałe wpisze się w kalendarz koncertów letnich w Polsce, a jednocześnie będzie okazją do poznania Miasta oraz promowania wielokulturowości, tolerancji i ekologii. 

O kolejnych gwiazdach Green Festivalu, Partnerach i szczegółach dotyczących imprezy organizatorzy będą informować już wkrótce. 

 

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"