Idż do treści

Eko-Dzień Dziecka w teatrze

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Z okazji Dnia Dziecka Teatr im. Stefana Jaracza przygotował wyjątkowy pokaz dla wszystkich młodych miłośników sztuki i... ekologii. Premiera spektaklu dla najmłodszych pt. „Eko-Man” odbędzie się 1 czerwca o godz. 15.00.

Bajka, której autorką jest Aleksandra Kolan – aktorka olsztyńskiego teatru, zostanie wystawiona w ramach dobrze już znanego cyklu „Dawno, dawno temu... na Marginesie”. Tym razem jednak przedstawienie odbędzie się wyjątkowo na Dużej Scenie, by widownia pomieściła jak najwięcej maluchów. Edukacyjny spektakl o tematyce ekologicznej nie jest jedyną atrakcją, która czeka na przybyłe do teatru dzieci. Przygotowano dla nich także ciekawe animacje, malowanie twarzy i wiele konkursów z nagrodami.


Wstęp na przedstawienie jest bezpłatny, ale pod pewnym warunkiem – aby otrzymać darmową wejściówkę, należy zakupić bilet na jeden ze spektakli z czerwcowego repertuaru. Do każdego takiego biletu przysługiwać będzie jedna wejściówka na „Eko-Dzień Dziecka”.

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"