Idż do treści

Festiwal Baniek Mydlanych

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Z pewnością każdy z nas pamięta z dzieciństwa zabawę w puszczanie baniek mydlanych. Ach… te mieniące się kolorami tęczy ulotne bańki, ileż to było radości… Jednak nic straconego! Możesz obudzić drzemiące w sobie dziecko podczas Olsztyńskiego Festiwalu Baniek Mydlanych, który wkrótce odbędzie się na Starym Mieście. Zapraszamy 7 czerwca o godz. 14:00 na plac przy fontannie.

Olsztyński Festiwal Baniek Mydlanych to niesamowita, spontaniczna akcja polegająca na wspólnym puszczaniu mydlanych baniek. Spędź miło weekend, zrelaksuj się i cofnij się do czasów beztroskiego dzieciństwa. Koniecznie weź ze sobą rodzinę, przyjaciół i przyjdźcie na starówkę. Nie zapomnij przynieść swojego sprzętu do puszczania baniek!

Liczymy na Waszą obecność!

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"