Idż do treści

Otylia Jędrzejczak w Aquasferze

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Areną zbliżających się Głównych Mistrzostw Polski w pływaniu stanie się basen olimpijski olsztyńskiej Aquasfery. Pierwszego dnia zawodów, które odbędą się w dniach 5-8.06. br., uroczyście zakończy swoją karierę sportową najbardziej utytułowana polska pływaczka Otylia Jędrzejczak. Mistrzostwa odbędą się pod honorowym patronatem Prezydenta Olsztyna Piotra Grzymowicza.

Otylia Jędrzejczak to dwukrotna srebrna medalistka igrzysk olimpijskich. Aż trzykrotnie biła rekord świata i pięć razy została mistrzynią Europy. Na uwagę zasługuje także fakt, iż basen olimpijski mieszczący się w Aquasferze to jeden z najnowocześniejszych obiektów nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Basen wyposażony jest w nowoczesny system pomiaru czasu oraz nowoczesne słupki startowe. Kolejnym elementem wyróżniającym olsztyński obiekt jest ruchome dno basenu umożliwające zmianę jego głębokości.

Podczas mistrzostw wstęp na trybuny będzie wolny. Zapraszamy do kibicowania!

W czasie zawodów basen będzie nieczynny.

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"