Idż do treści

Śmiechoterapia z Paranienormalnymi

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Pierwszą z tegorocznych Letnich Sesji Śmiechoterapii, odbywających się w ramach Olsztyńskiego Lata Artystycznego, uświetni występ popularnej grupy kabaretowej Paranienormalni.

Igor Kwiatkowski, Robert Motyka, Rafał Kadłucki i Michał Paszczyk będą bawić publiczność w Amfiteatrze im. Czesława Niemena 12 czerwca 2014 r. Tego dnia kabareciarze zaprezentują się tutaj aż dwa razy. Pierwszy występ planowany jest na godz. 17.30, drugi – na godz. 20.30. Paranienormalni przedstawią swój najnowszy, autorski program pt. „Żarty się skończyły na BIS”. W prawie dwugodzinnym maratonie skeczy kabaret niejednokrotnie nawiąże do absurdów codziennego życia. Na scenie nie zabraknie też kultowej już postaci Mariolki, która przyczyniła się do sukcesu grupy.


Bilety w cenie 40 zł można nabyć za pośrednictwem internetowego systemu rezerwacji, w Informacji Kulturalnej MOK oraz w Galerii „Rynek”.

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"