Idż do treści

Aktywny weekend na progu lata

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

W najbliższy weekend miłośnicy aktywności fizycznej nie będą się w Olsztynie nudzić. Jak co tydzień akcja „Olsztyn. Aktywnie!” oferuje im do wyboru kilkanaście różnych zajęć, w których mogą uczestniczyć. Na większość z tych zajęć konieczne są wcześniejsze zapisy.

Już w piątek (13 czerwca 2014 r.) o godz. 17.00 adepci boksu spotkają się na kolejnym treningu (sala III LO).

W sobotę 14 czerwca 2014 r. jako pierwsi (o godz. 9.00) zajęcia rozpoczną miłośnicy windsurfingu (przystań Marina Lounge Club nad jez. Ukiel). Pół godziny później spragnieni adrenaliny mogą wybrać się na zajęcia w parku linowym w Lesie Miejskim (Leśny Park Linowy), a o godz. 10.00 rozpocząć trening strzelectwa sportowego (Strzelnica LOK).

Dla osób dojrzałych przeznaczone są zajęcia z cyklu „Senior sport” o godz. 11.30 (Centrum Edukacji dla Dzieci i Dorosłych „Strefa Rozwoju”), a dla pań – trening pole dance o godz. 12.00 (klub fitness „Lejdis Studio”). O tej samej porze wystartują na jezioro Ukiel załogi smoczych łodzi (Harcerska Stanica Wodna „Bryza”). Pół godziny później rozpoczną się zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży „Halo! Tu taniec!” („Strefa Rozwoju”).

W niedzielę 15 czerwca 2014 r. jako pierwsi (o godz. 7.00) na trasę wyruszą miłośnicy długich rajdów rowerowych (zbiórka na dworcu Olsztyn Główny). Trasa ich liczącej ok. 90 km wycieczki pod hasłem „U progu Grunwaldu” wiedzie z Olsztynka przez m.in. Królikowo, Stębark, Dąbrówno, Łogdowo i Waplewo (obowiązuje wpisowe).

O godz. 8.00 rozpoczną ćwiczenia zwolennicy Tai Chi (Park Jakubowo, ćwiczenia wzmacniająco-usprawniające Tai Chi Chuan z kijem). Najmłodsi turyści wyruszą na wycieczkę z cyklu „Zdobywamy Siedmiomilowe Buty” o godz. 9.00 (zbiórka przez Olsztyńskim Teatrem Lalek, koszt 33 zł). Odwiedzą Muzeum Bitwy pod Grunwaldem, Dylewskie Wzgórza i okolice Jeziora Francuskiego.

O godz. 11.00 chętni do poćwiczenia jogi spotkają się w Parku Jakubowo, a pilatesu – na Stadionie Leśnym. Natomiast w godz. 12.00-13.00 odbędą się cotygodniowe zajęcia szkółki golfowej (Mazury Golf & Country Club w Naterkach). Na trening siłowy z cyklu „Buduj formę z Fitness Club Athletic” organizatorzy zapraszają na godz. 18.20.

Szczegółowy program na www.aktywnie.olsztyn.eu.

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"