Idż do treści

Wielka feta na ulicy Dąbrowszczaków

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

W tym roku Święto Ulicy Dąbrowszczaków odbędzie się już po raz piąty. Na wszystkich, którzy 15 czerwca 2014 r. zajrzą na dawną reprezentacyjną ulicę miasta, czeka mnóstwo różnorodnych atrakcji.

W programie artystycznym, który realizowany będzie od godz. 12.00 do 20.00, przygotowano liczne występy: pokazy taneczne, koncerty, spektakle teatralne. Będą one odbywać się na dwóch scenach. Z długiej listy artystów, którzy tego dnia zaprezentują się publiczności, warto wymienić zespół Shantaż, Chór Kameralny „Cantamus” czy Zespół Wokalny „Moderato”.

Na najmłodszych czekać będzie wiele konkursów z nagrodami, stanowiska z malowaniem twarzy, gry, zabawy, warsztaty i pokazy edukacyjne. Goście, którzy podczas świętowania poczują głód, będą mogli zaopatrzyć się w produkty spożywcze na kiermaszu albo wziąć udział w degustacji dań czy w poczęstunku zupą „kuroniówką”.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Pełen program

 

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"