Idż do treści

Zabawa i nauka o bezpieczeństwie

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Impreza „Bezpieczni – Ja, Ty, My” gwarantuje atrakcje dla całych rodzin, a w szczególności dla dzieci. Festyn Rodzinny, którego hasło przewodnie brzmi: „Bezpieczne Wakacje”, odbędzie się 14 czerwca 2014 r. w godz. 10.00-14.00 na terenie Szkoły Podstawowej nr 18.

W programie imprezy przewidziano prezentacje służb mundurowych i ratowniczych z nauką pierwszej pomocy, występy taneczne, pokazowe mecze piłki nożnej i siatkówki z udziałem zawodniczek KKM Stomil Olsztyn i zawodników Indykpol AZS oraz różne wydarzenia artystyczne. Poza propozycjami edukacyjnymi, na dzieci czekać będą: gry, zabawy, loteria fantowa, malowanie twarzy i konkursy z nagrodami. Na festynie pojawią się również kucyki, a milusińscy zyskają możliwość korzystania do woli z dmuchanych konstrukcji.


Z myślą o rodzicach w godz. 12.00-13.00 w punkcie konsultacyjnym będą udzielać porad: policjant i psycholog, a także pracownicy Miejskiego Zespołu Profilaktyki i Terapii Uzależnień oraz Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej.


Piknik odbędzie się w ramach cyklu Osiedliska Kultury, który ma na celu propagowanie kultury i wszelkich form aktywności w osiedlowych społecznościach. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"