Idż do treści

25-lecie wolności z legendami muzyki

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

25. rocznica przeprowadzenia w Polsce pierwszych częściowo wolnych wyborów obchodzona jest w kraju wyjątkowo hucznie. Swój udział w świętowaniu będzie miał także Olsztyn. 14 czerwca 2014 r. o godz. 20.00 odbędzie się z tej okazji wyjątkowy koncert pt. „Noc Wolności”. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Na scenie przy ul. Dąbrowszczaków zaprezentują się gwiazdy polskiej muzyki. Jako pierwszy wystąpi Oddział Zamknięty, który w tym roku obchodzi 35. rocznicę istnienia. W koncercie grupy gościnnie weźmie udział Jarek Wajk, który w przeszłości przez sześć lat był z nią związany. Następnie, około godz. 21.30, przed publicznością pojawi się Stan Borys – współzałożyciel legendarnego zespołu Blackout. Artysta zaprezentuje swoje wokalne umiejętności z grupą Imię Jego 44, z którą rozpoczął współpracę w 2006 r.


Po występach muzycznych planowany jest kilkunastominutowy pokaz laserowy. Show rozpocznie się o godz. 22.50. Doskonałym dopełnieniem świetlnego spektaklu będzie ścieżka dźwiękowa, która – podobnie jak samo widowisko – nawiązywać będzie do ćwierćwiecza polskiej wolności.

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"