Idż do treści

Podniebne akrobacje w Gryźlinach

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Na lotnisku w Gryźlinach nikt nie będzie chodził ze spuszczoną głową. Wypatrując mistrzów akrobacji lotniczych, 15 czerwca 2014 r. od godz. 12.00 każdy będzie zadzierał ją wysoko i sam również... bujał w obłokach. Gwiazdami siódmej edycji Rodzinnego Pikniku Lotniczego będą akrobaci ze Scandinavian Airshow i mistrz świata Jurgis Kairys z Litwy.

Wyróżnikiem szwedzkiej grupy są dwie panie przebrane za koty, które podczas lotu przemieszczają się po skrzydłach samolotu. Z kolei Kairys wystąpi w Gryźlinach już po raz piąty ze swoimi popisowymi ewolucjami.
Poza tym zaprezentuje się formacja Aeroklubu Warszawskiego 3AT3, odbędą się pokazy myśliwca MIG-29 Sił Powietrznych RP i śmigłowca SH-2G Kaman Marynarki Wojennej RP, prezentacja w locie licznych statków powietrznych, w tym zabytkowych, śmigłowców, wiatrakowców, motoszybowców, samolotów ultralekkich. Nie obędzie się bez zrzutu... bomby wodnej z samolotu Dromader.
Czas pomiędzy pokazami całe rodziny będą sobie mogły umilić w Parku Zabaw i Rozrywki z dmuchańcami i zjeżdżalniami oraz w Gwiezdnym Miasteczku z mobilnym planetarium, obserwacjami słońca i warsztatami radiowymi. Czynne będą też liczne stoiska handlowe, a na scenie wystąpią artyści z Olsztyna i powiatu olsztyńskiego. Chętni zyskają też możliwość odbycia lotów widokowych.
Podobnie jak w ubiegłych latach na piknik będzie można bezpłatnie dojechać pociągiem z Olsztyna, Olsztynka i terenu gminy Stawiguda.
Bieżące informacje o imprezie.

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"