Idż do treści

Muzyka przeciwko uzależnieniom

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

статьи

Pod hasłem „Ostro, Zdrowo, Rockowo” w Amfiteatrze im. Czesława Niemena po raz trzynasty zabrzmią mocne rytmy. Aby wejść z nimi w rezonans, wszyscy miłośnicy dobrej muzyki powinni zameldować się w miejscu koncertu 20 czerwca 2014 r. o godz. 18.00.

Na scenie zaprezentują się trzy zespoły. Pierwszy to Łydka Grubasa, która w swojej muzyce łączy różne style z dominującym rockowo-gitarowym brzmieniem. Drugą formacją jest Ejtobangla, reprezentująca muzykę reggae z domieszką funku i hip-hopu. Jako trzecia zagra punkowa kapela AppleMint.


Olsztyńska impreza ma na celu propagowanie zabawy w trzeźwości i bez żadnych używek. Podczas koncertu można będzie także uzyskać informacje na temat pomocy z zakresu wychodzenia z problemów związanych z wszelkimi uzależnieniami.
Koncert odbywa się w ramach Olsztyńskiego Lata Artystycznego, a jego współorganizatorem jest Miejski Zespół Profilaktyki i Terapii Uzależnień. Wstęp bezpłatny.

Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"